O firmie » NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Nasz zakład produkcyjny jest wyposażony w automatyczne linie do wytwarzania lodów impulsowych, familijnych
i gastronomicznych. Wszystkie urządzenia wykorzystywane w procesie produkcyjnym spełniają krajowe i unijne standardy bezpieczeństwa. Istotnym źródłem naszej przewagi konkurencyjnej są zaawansowane technologicznie, innowacyjne frezery typu CREAM renomowanej firmy WCB Ice Cream. Frezer to urządzenie, w którym uprzednio przygotowana mieszanka lodowa jest zamrażana i napowietrzana. To właśnie we frezerze z płynnej, mlecznej masy powstają lody, dlatego jest to kluczowy etap w całym procesie produkcji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych frezerów możemy zaoferować naszym klientom lody o wyjątkowo gładkiej, kremistej konsystencji i strukturze przy jednocześnie obniżonej zawartości tłuszczu. Dlatego wytwarzane przez nas lody są smaczne i zdrowe.
Nowoczesne rozwiązania w naszej firmie stosowane są nie tylko w sferze produkcyjnej. Wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, począwszy od zaopatrzenia poprzez: składowanie surowców i opakowań, produkcję, magazynowanie wyrobów gotowych, sprzedaż, aż po finanse i księgowość zintegrowane są ze sobą dzięki systemowi zarządzania klasy ERP CSB businessware®. Oprogramowanie to pozwala na pełną kontrolę pochodzenia i przepływu zarówno składników użytych do produkcji (identyfikacja w górę łańcucha dostaw), jak i ustalenie miejsca wysyłki wyrobów gotowych (identyfikacja w dół łańcucha dostaw). Temu ostatniemu zadaniu służą specjalne kody kreskowe umieszczane na opakowaniach: jednostkowych (kod GTIN-13), zbiorczych (kod GS1-128) i paletach (kod SSCC). Ponadto, dostosowany do specyfiki naszej działalności zintegrowany system zarządzania ERP umożliwia nam: przygotowywanie wielowymiarowych analiz, monitorowanie wszystkich aspektów działalności przedsiębiorstwa oraz natychmiastowe reagowanie w razie potrzeby. CSB businessware® wspiera także proces obsługi naszych klientów zagranicznych, ponieważ pozwala na wystawianie dokumentów handlowych w różnych wersjach językowych.
Nasze przedsiębiorstwo dzięki ciągłemu unowocześnianiu parku maszynowego oraz wdrażaniu zaawansowanych technologii i innowacji jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom klientów w zakresie jakości i bogactwa oferowanego asortymentu.

 

 
HELA-PRIMA Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 52
05-480 Karczew
Tel.:  +48 22 780 88 07
Fax: +48 22 780 88 09
e-mail: