O firmie » MISJA I WARTOŚCI

Naszą misją jest dostarczenie konsumentowi smacznych, zdrowych i bezpiecznych produktów w przystępnej cenie. Kładziemy nacisk na to, żeby standardy prowadzonej przez nas działalności biznesowej dorównywały wysokiej jakości naszych produktów. Staramy się budować trwałe, oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zadowoleniu relacje z klientami i dostawcami, którym zapewniamy kompetentną obsługę ze strony naszego personelu.
Mamy świadomość fundamentalnego znaczenia kapitału ludzkiego dla sukcesu firmy, dlatego nasi pracownicy mogą liczyć na pracę w miłej, przyjaznej atmosferze; liczne możliwości rozwoju i poszerzania kwalifikacji oraz udział w ciekawych projektach.
„Hela- Prima” Sp. z o.o. jest firmą z tradycją rodzinną sięgającą 1960 roku. Właściciele w dalszym ciągu są bezpośrednio zaangażowani w funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Równie istotne jak zwrot z zainwestowanego kapitału jest dla nich postępowanie zgodnie z etyką prowadzenia działalności biznesowej. Codziennie dokładają oni wszelkich starań, by firma funkcjonowała zgodnie z wartościami, które stały się fundamentem jej sukcesu, czyli:
  • rzetelnością
  • profesjonalizmem
  • dbałością o jakość
  • elastycznością w podejściu do potrzeb klienta.
 
HELA-PRIMA Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 52
05-480 Karczew
Tel.:  +48 22 780 88 07
Fax: +48 22 780 88 09
e-mail: